KRABICE ŽIVÝCH

seznam ročníků (počáteční roky):

hyena: pani_Nemcova

Celkový počet ročníků: 7
Celkový počet výskoků : 40
Celkový počet bodů : 43
Body v jednotlivých ročnících:
- 2017/2018 : 4
- 2016/2017 : 9 žolík ročníku
- 2012/2013 : 12 žolík ročníku
- 2011/2012 : 5
- 2010/2011 : 6
- 2009/2010 : 5 žolík ročníku
- 2008/2009 : 2

ročník 2017/2018

  1. Dorfles Gillo ( # )
  2. Gibson Delphine ( # )
  3. Ito Tae ( # )
  4. Jones Ila ( # )
  5. Kageyama Matsuyo ( )
  6. Kane Tanaka ( # )
  7. Kit Barys ( # )
  8. Kuijntjes Geertje ( # # )
  9. Miyako Chiyo ( # )
  10. Nakamura Iso ( # )
  11. Overton Richard Arvine ( # )
  12. Projetto-Frau Giuseppina ( # )
  13. Rapuzzi Irma ( # )
  14. Robucci Nargiso Maria Giuseppa ( # )
  15. Simonot Renée ( # )
  16. Tajima Nabi ( # )
  17. Tompson Ruthie ( # )
  18. van Hulst Johan ( # )
  19. Vela-Rubio Ana ( # )
  20. Zielińska Izabella ( # )

ročník 2016/2017

  1. Brown Violet ( # )
  2. Darrieux Danielle Yvonne Marie Antoinette ( # )
  3. de Havilland Olivia Mary ( # )
  4. Douglas Kirk ( # )
  5. Dunlap Adele ( )
  6. Gabor Zsa Zsa ( # )
  7. Gaudette Marie Josephine ( )
  8. Graham William “Billy” Franklin jr. ( # # )
  9. Groning Oskar ( # )
  10. Hellwig Fritz ( # )
  11. Jakeš Milouš ( # )
  12. Kageyama Matsuyo ( )
  13. Miyako Chiyo ( # )
  14. Morano Emma žolík ročníku ( # )
  15. Pattakos Stylianos ( # )
  16. Projetto-Frau Giuseppina ( # )
  17. Sarosy Zoltan ( # )
  18. Tajima Nabi ( # )
  19. Vela-Rubio Ana ( # )
  20. White Betty ( # # )

ročník 2012/2013

  1. Berner Carl ( # )
  2. Cooper Besse Berry žolík ročníku ( # )
  3. Cornforth Sir John Warcup ( # )
  4. Čarasová Evangelia ( # )
  5. Herz-Sommerová Alice ( # )
  6. Jones Grace Adelaide ( # )
  7. Kimura Jiroemon ( # )
  8. Kowalski Józef ( # # )
  9. Kozak Evelyn ( # )
  10. Kundor Wook ( # )
  11. Manfredini Dina ( # # )
  12. McCoubrey James ( # )
  13. Mexia Soledad ( # # )
  14. Niemeyer Oscar ( # )
  15. Okawa Misawo ( # )
  16. Okubo Koto ( # )
  17. Rearden Mamie ( # )
  18. Sisnett James ( # )
  19. Sudhakar Chaturvedi ( # )
  20. Winton Sir Nicholas George ( # )

ročník 2011/2012

  1. Brožová-Polednová Ludmila ( # )
  2. Castro Fidel ( # # )
  3. Cooper Besse Berry žolík ročníku ( # )
  4. Cornforth Sir John Warcup ( # )
  5. Čarasová Evangelia ( # )
  6. Douglas Kirk ( # )
  7. Fišerová Marie ( # # # )
  8. Hasegawa Chiyono ( # )
  9. Havelková Libuše ( # )
  10. Jakeš Milouš ( # )
  11. Jaruzelski Wojciech ( # )
  12. Kimura Jiroemon ( # )
  13. Kollar Delma ( # )
  14. Leila Denmark ( # )
  15. Lipský Lubomír ( # )
  16. Manfredini Dina ( # # )
  17. Narbonne Marcelle ( # )
  18. Sisnett James ( # )
  19. Štrougal Lubomír ( # )
  20. Winton Sir Nicholas George ( # )

ročník 2010/2011

  1. Blanchard Eugénie ( # )
  2. Brožová-Polednová Ludmila ( # )
  3. Castro Fidel ( # # )
  4. Colotka Peter ( # )
  5. Cornforth Sir John Warcup ( # )
  6. Douglas Kirk ( # )
  7. Fenn John Bennett ( # )
  8. Fialová Květa ( # )
  9. Fišerová Marie ( # # # )
  10. Grégr Miroslav ( # )
  11. Havelková Libuše ( # )
  12. Jakeš Milouš ( # )
  13. Lipský Lubomír ( # )
  14. Lustig Arnošt ( # )
  15. Plzák Miroslav ( )
  16. Štrougal Lubomír ( # )
  17. Vašíčková Julie ( # )
  18. Vondruška Pavel ( # )
  19. Winton Sir Nicholas George žolík ročníku ( # )
  20. Zátopková Dana ( # # )

ročník 2009/2010

  1. Brožová-Polednová Ludmila ( # )
  2. Castro Fidel ( # # )
  3. Colotka Peter ( # )
  4. Cornforth Sir John Warcup ( # )
  5. Douglas Kirk ( # )
  6. Fenn John Bennett ( # )
  7. Ginzburg Vitalij Lazarevič ( # )
  8. Grégr Miroslav ( # )
  9. Havelková Libuše ( # )
  10. Chinen Kama ( # )
  11. Jakeš Milouš ( # )
  12. Jařab Josef ( # )
  13. Lévi-Strauss Claude ( # )
  14. Lipský Lubomír ( # )
  15. Lustig Arnošt ( # )
  16. Moučka Jaroslav žolík ročníku ( )
  17. Plzák Miroslav ( )
  18. Štrougal Lubomír ( # )
  19. Winton Sir Nicholas George ( # )
  20. Zátopková Dana ( # # )

ročník 2008/2009

  1. Castro Fidel ( # # )
  2. Colotka Peter ( # )
  3. Cornforth Sir John Warcup ( # )
  4. Douglas Kirk ( # )
  5. Fenn John Bennett ( # )
  6. Ginzburg Vitalij Lazarevič ( # )
  7. Grégr Miroslav ( # )
  8. Havelková Libuše ( # )
  9. Jakeš Milouš ( # )
  10. Jařab Josef ( # )
  11. Lévi-Strauss Claude ( # )
  12. Lipský Lubomír ( # )
  13. Lustig Arnošt ( # )
  14. Moravec Miroslav ( )
  15. Moučka Jaroslav žolík ročníku ( )
  16. Plzák Miroslav ( )
  17. Swayze Patrick ( )
  18. Štrougal Lubomír ( # )
  19. Winton Sir Nicholas George ( # )
  20. Zátopková Dana ( # # )