KRABICE ŽIVÝCH

seznam ročníků (počáteční roky):

hyena: MacMagor

Celkový počet ročníků: 16
Celkový počet výskoků : 2
Celkový počet bodů : 2
Body v jednotlivých ročnících:
- 2018/2019 : 0
- 2017/2018 : 0
- 2016/2017 : 0
- 2015/2016 : 1
- 2014/2015 : 0
- 2013/2014 : 0
- 2012/2013 : 0
- 2011/2012 : 1
- 2010/2011 : 0
- 2009/2010 : 0
- 2008/2009 : 0
- 2007/2008 : 0
- 2006/2007 : 0
- 2005/2006 : 0
- 2004/2005 : 0
- 2003/2004 : 0

ročník 2018/2019

  1. Babiš Andrej ( # # # )
  2. Bém Pavel ( # )
  3. Bursík Martin ( # )
  4. David Michal ( # )
  5. Fuchs Horst ( # )
  6. Grebeníček Miroslav ( # )
  7. Havlová Dagmar ( # )
  8. Janoušek Roman ( # )
  9. Kožený Viktor ( # )
  10. Langer Ivan ( # )
  11. Mareš Leoš ( # )
  12. Musil Honza ( )
  13. Paroubek Jiří ( # )
  14. Pithart Petr ( # )
  15. Salzmann Richard ( # )
  16. Špidla Vladimír ( # )
  17. Tlustý Vlastimil ( # )
  18. Topolánek Miroslav ( # )
  19. Vondráčková Helena ( # )
  20. Železný Vladimír ( # )

ročník 2017/2018

  1. Babiš Andrej ( # # # )
  2. Bém Pavel ( # )
  3. Bursík Martin ( # )
  4. David Michal ( # )
  5. Fuchs Horst ( # )
  6. Grebeníček Miroslav ( # )
  7. Havlová Dagmar ( # )
  8. Janoušek Roman ( # )
  9. Kožený Viktor ( # )
  10. Langer Ivan ( # )
  11. Mareš Leoš ( # )
  12. Musil Honza ( )
  13. Paroubek Jiří ( # )
  14. Pithart Petr ( # )
  15. Salzmann Richard ( # )
  16. Špidla Vladimír ( # )
  17. Tlustý Vlastimil ( # )
  18. Topolánek Miroslav ( # )
  19. Vondráčková Helena ( # )
  20. Železný Vladimír ( # )

ročník 2016/2017

  1. Babiš Andrej ( # # # )
  2. Bém Pavel ( # )
  3. Bursík Martin ( # )
  4. David Michal ( # )
  5. Fuchs Horst ( # )
  6. Grebeníček Miroslav ( # )
  7. Havlová Dagmar ( # )
  8. Janoušek Roman ( # )
  9. Kožený Viktor ( # )
  10. Langer Ivan ( # )
  11. Mareš Leoš ( # )
  12. Paroubek Jiří ( # )
  13. Pithart Petr ( # )
  14. Rusnok Jiří ( # )
  15. Salzmann Richard ( # )
  16. Špidla Vladimír ( # )
  17. Tlustý Vlastimil ( # )
  18. Topolánek Miroslav ( # )
  19. Vondráčková Helena ( # )
  20. Železný Vladimír ( # )

ročník 2015/2016

  1. Babiš Andrej ( # # # )
  2. Bém Pavel ( # )
  3. Bursík Martin ( # )
  4. David Michal ( # )
  5. Fuchs Horst ( # )
  6. Grebeníček Miroslav ( # )
  7. Havlová Dagmar ( # )
  8. Janoušek Roman ( # )
  9. Kožený Viktor ( # )
  10. Langer Ivan ( # )
  11. Mareš Leoš ( # )
  12. Paroubek Jiří ( # )
  13. Pithart Petr ( # )
  14. Ransdorf Miloslav ( # )
  15. Salzmann Richard ( # )
  16. Špidla Vladimír ( # )
  17. Tlustý Vlastimil ( # )
  18. Topolánek Miroslav ( # )
  19. Vondráčková Helena ( # )
  20. Železný Vladimír ( # )

ročník 2014/2015

  1. Babiš Andrej ( # # # )
  2. Bém Pavel ( # )
  3. Bursík Martin ( # )
  4. David Michal ( # )
  5. Fuchs Horst ( # )
  6. Grebeníček Miroslav ( # )
  7. Havlová Dagmar ( # )
  8. Janoušek Roman ( # )
  9. Kožený Viktor ( # )
  10. Langer Ivan ( # )
  11. Mareš Leoš ( # )
  12. Paroubek Jiří ( # )
  13. Pithart Petr ( # )
  14. Ransdorf Miloslav ( # )
  15. Salzmann Richard ( # )
  16. Špidla Vladimír ( # )
  17. Tlustý Vlastimil ( # )
  18. Topolánek Miroslav ( # )
  19. Vondráčková Helena ( # )
  20. Železný Vladimír ( # )

ročník 2013/2014

  1. Babiš Andrej ( # # # )
  2. Bém Pavel ( # )
  3. Bursík Martin ( # )
  4. David Michal ( # )
  5. Fuchs Horst ( # )
  6. Grebeníček Miroslav ( # )
  7. Havlová Dagmar ( # )
  8. Janoušek Roman ( # )
  9. Kožený Viktor ( # )
  10. Langer Ivan ( # )
  11. Mareš Leoš ( # )
  12. Paroubek Jiří ( # )
  13. Pithart Petr ( # )
  14. Ransdorf Miloslav ( # )
  15. Salzmann Richard ( # )
  16. Špidla Vladimír ( # )
  17. Tlustý Vlastimil ( # )
  18. Topolánek Miroslav ( # )
  19. Vondráčková Helena ( # )
  20. Železný Vladimír ( # )

ročník 2012/2013

  1. Bém Pavel ( # )
  2. Bursík Martin ( # )
  3. David Michal ( # )
  4. Fuchs Horst ( # )
  5. Grebeníček Miroslav ( # )
  6. Havlová Dagmar ( # )
  7. Kožený Viktor ( # )
  8. Langer Ivan ( # )
  9. Machálková Leona ( # )
  10. Mareš Leoš ( # )
  11. Paroubek Jiří ( # )
  12. Pithart Petr ( # )
  13. Ransdorf Miloslav ( # )
  14. Salzmann Richard ( # )
  15. Špidla Vladimír ( # )
  16. Tlustý Vlastimil ( # )
  17. Topolánek Miroslav ( # )
  18. Vondráčková Helena ( # )
  19. Vondráčková Lucie ( # )
  20. Železný Vladimír ( # )

ročník 2011/2012

  1. Bursík Martin ( # )
  2. David Michal ( # )
  3. Fuchs Horst ( # )
  4. Grebeníček Miroslav ( # )
  5. Havel Václav ( # )
  6. Havlová Dagmar ( # )
  7. Kožený Viktor ( # )
  8. Langer Ivan ( # )
  9. Machálková Leona ( # )
  10. Mareš Leoš ( # )
  11. Paroubek Jiří ( # )
  12. Pithart Petr ( # )
  13. Ransdorf Miloslav ( # )
  14. Salzmann Richard ( # )
  15. Špidla Vladimír ( # )
  16. Tlustý Vlastimil ( # )
  17. Topolánek Miroslav ( # )
  18. Vondráčková Helena ( # )
  19. Vondráčková Lucie ( # )
  20. Železný Vladimír ( # )

ročník 2010/2011

  1. Bursík Martin ( # )
  2. David Michal ( # )
  3. Fuchs Horst ( # )
  4. Grebeníček Miroslav ( # )
  5. Havel Václav ( # )
  6. Havlová Dagmar ( # )
  7. Kožený Viktor ( # )
  8. Langer Ivan ( # )
  9. Machálková Leona ( # )
  10. Mareš Leoš ( # )
  11. Paroubek Jiří ( # )
  12. Pithart Petr ( # )
  13. Ransdorf Miloslav ( # )
  14. Salzmann Richard ( # )
  15. Špidla Vladimír ( # )
  16. Tlustý Vlastimil ( # )
  17. Topolánek Miroslav ( # )
  18. Vondráčková Helena ( # )
  19. Vondráčková Lucie ( # )
  20. Železný Vladimír ( # )

ročník 2009/2010

  1. Bursík Martin ( # )
  2. David Michal ( # )
  3. Fuchs Horst ( # )
  4. Grebeníček Miroslav ( # )
  5. Havel Václav ( # )
  6. Havlová Dagmar ( # )
  7. Kožený Viktor ( # )
  8. Langer Ivan ( # )
  9. Machálková Leona ( # )
  10. Mareš Leoš ( # )
  11. Paroubek Jiří ( # )
  12. Pithart Petr ( # )
  13. Ransdorf Miloslav ( # )
  14. Salzmann Richard ( # )
  15. Špidla Vladimír ( # )
  16. Tlustý Vlastimil ( # )
  17. Topolánek Miroslav ( # )
  18. Vondráčková Helena ( # )
  19. Vondráčková Lucie ( # )
  20. Železný Vladimír ( # )

ročník 2008/2009

  1. Bursík Martin ( # )
  2. David Michal ( # )
  3. Fuchs Horst ( # )
  4. Grebeníček Miroslav ( # )
  5. Havel Václav ( # )
  6. Havlová Dagmar ( # )
  7. Kožený Viktor ( # )
  8. Machálková Leona ( # )
  9. Mareš Leoš ( # )
  10. Novotný Petr ( )
  11. Paroubek Jiří ( # )
  12. Pithart Petr ( # )
  13. Ransdorf Miloslav ( # )
  14. Salzmann Richard ( # )
  15. Špidla Vladimír ( # )
  16. Tlustý Vlastimil ( # )
  17. Topolánek Miroslav ( # )
  18. Vondráčková Helena ( # )
  19. Vondráčková Lucie ( # )
  20. Železný Vladimír ( # )

ročník 2007/2008

  1. Bílá Lucie ( # )
  2. David Michal ( # )
  3. Fuchs Horst ( # )
  4. Grebeníček Miroslav ( # )
  5. Havel Václav ( # )
  6. Havlová Dagmar ( # )
  7. Kožený Viktor ( # )
  8. Machálková Leona ( # )
  9. Mareš Leoš ( # )
  10. Novotný Petr ( )
  11. Paroubek Jiří ( # )
  12. Pithart Petr ( # )
  13. Ransdorf Miloslav ( # )
  14. Salzmann Richard ( # )
  15. Slezáček Bořek ( )
  16. Špidla Vladimír ( # )
  17. Tlustý Vlastimil ( # )
  18. Vondráčková Helena ( # )
  19. Vondráčková Lucie ( # )
  20. Železný Vladimír ( # )

ročník 2006/2007

  1. Bílá Lucie ( # )
  2. David Michal ( # )
  3. Fuchs Horst ( # )
  4. Grebeníček Miroslav ( # )
  5. Havel Václav ( # )
  6. Havlová Dagmar ( # )
  7. Hůlka Daniel ( # )
  8. Kožený Viktor ( # )
  9. Machálková Leona ( # )
  10. Mareš Leoš ( # )
  11. Novotný Petr ( )
  12. Pithart Petr ( # )
  13. Ransdorf Miloslav ( # )
  14. Salzmann Richard ( # )
  15. Slezáček Bořek ( )
  16. Špidla Vladimír ( # )
  17. Tlustý Vlastimil ( # )
  18. Vondráčková Helena ( # )
  19. Vondráčková Lucie ( # )
  20. Železný Vladimír ( # )

ročník 2005/2006

  1. Bílá Lucie ( # )
  2. David Michal ( # )
  3. Fuchs Horst ( # )
  4. Grebeníček Miroslav ( # )
  5. Havel Václav ( # )
  6. Havlová Dagmar ( # )
  7. Hůlka Daniel ( # )
  8. Kožený Viktor ( # )
  9. Machálková Leona ( # )
  10. Mareš Leoš ( # )
  11. Novotný Petr ( )
  12. Pithart Petr ( # )
  13. Ransdorf Miloslav ( # )
  14. Salzmann Richard ( # )
  15. Slezáček Bořek ( )
  16. Špidla Vladimír ( # )
  17. Tlustý Vlastimil ( # )
  18. Vondráčková Helena ( # )
  19. Vondráčková Lucie ( # )
  20. Železný Vladimír ( # )

ročník 2004/2005

  1. Bílá Lucie ( # )
  2. David Michal ( # )
  3. Fuchs Horst ( # )
  4. Grebeníček Miroslav ( # )
  5. Havel Václav ( # )
  6. Havlová Dagmar ( # )
  7. Hůlka Daniel ( # )
  8. Kožený Viktor ( # )
  9. Machálková Leona ( # )
  10. Mareš Leoš ( # )
  11. Novotný Petr ( )
  12. Pithart Petr ( # )
  13. Ransdorf Miloslav ( # )
  14. Salzmann Richard ( # )
  15. Slezáček Bořek ( )
  16. Špidla Vladimír ( # )
  17. Tlustý Vlastimil ( # )
  18. Vondráčková Helena ( # )
  19. Vondráčková Lucie ( # )
  20. Železný Vladimír ( # )

ročník 2003/2004

  1. Bílá Lucie ( # )
  2. David Michal ( # )
  3. Fuchs Horst ( # )
  4. Grebeníček Miroslav ( # )
  5. Havel Václav ( # )
  6. Havlová Dagmar ( # )
  7. Hůlka Daniel ( # )
  8. Kožený Viktor ( # )
  9. Machálková Leona ( # )
  10. Mareš Leoš ( # )
  11. Novotný Petr ( )
  12. Pithart Petr ( # )
  13. Ransdorf Miloslav ( # )
  14. Salzmann Richard ( # )
  15. Slezáček Bořek ( )
  16. Špidla Vladimír ( # )
  17. Tlustý Vlastimil ( # )
  18. Vondráčková Helena ( # )
  19. Vondráčková Lucie ( # )
  20. Železný Vladimír ( # )