KRABICE ŽIVÝCH

seznam ročníků (počáteční roky):

hyena: czerny

Celkový počet ročníků: 16
Celkový počet výskoků : 117
Celkový počet bodů : 124
Body v jednotlivých ročnících:
- 2018/2019 : 0
- 2017/2018 : 8 žolík ročníku
- 2016/2017 : 10 žolík ročníku
- 2015/2016 : 12 žolík ročníku
- 2014/2015 : 14 žolík ročníku
- 2013/2014 : 3
- 2012/2013 : 14 žolík ročníku
- 2011/2012 : 11
- 2010/2011 : 9 žolík ročníku
- 2009/2010 : 13
- 2008/2009 : 6 žolík ročníku
- 2007/2008 : 6
- 2006/2007 : 7
- 2005/2006 : 2
- 2004/2005 : 5
- 2003/2004 : 4

ročník 2018/2019

  1. Akiyama Shimoe ( # )
  2. Bot Jeanne ( # )
  3. Brown Lessie ( # )
  4. da Silva Manoel Dionisio ( # )
  5. des Robert Gabrielle Valentine ( # )
  6. Ford Hester ( # )
  7. Gabarro Magdalena Oliver ( # )
  8. Ganeko Kame ( # )
  9. Gerneth Gustav ( # # )
  10. Gibb Ellen ( # )
  11. Kane Tanaka ( # )
  12. Kidd Maggie ( # )
  13. Kuijntjes Geertje ( # # # )
  14. Matsushita Shin ( # )
  15. Nakachi Shigeyo ( # )
  16. Nonaka Masazō ( # # )
  17. Ocampo Antonia Valderrama ( # )
  18. Randon Lucile ( # )
  19. Robucci Nargiso Maria Giuseppa ( # )
  20. Yamashita Haruno ( # )

ročník 2017/2018

  1. Bush Sr. George Herbert Walker ( # )
  2. Douglas Kirk ( # )
  3. Gabarro Magdalena Oliver ( # )
  4. Gibson Delphine ( # )
  5. Gorbačov Michail ( # )
  6. Jakeš Milouš ( # )
  7. Kageyama Matsuyo ( )
  8. Kane Tanaka ( # )
  9. Miyako Chiyo ( # )
  10. Mohrs Luzia ( # )
  11. Nakamura Iso ( # )
  12. Projetto-Frau Giuseppina ( # )
  13. Randon Lucile ( # )
  14. Robucci Nargiso Maria Giuseppa ( # )
  15. Rondello Honorine ( # # )
  16. Štrougal Lubomír ( # )
  17. Tajima Nabi žolík ročníku ( # )

ročník 2016/2017

  1. Brown Violet žolík ročníku ( # )
  2. Dishman Meta ( # )
  3. Dunlap Adele ( )
  4. Gaudette Marie Josephine ( )
  5. Gibson Delphine ( # )
  6. Ito Tae ( # )
  7. Jones Ila ( # )
  8. Kageyama Matsuyo ( )
  9. Kane Tanaka ( # )
  10. Kristal Israel ( # )
  11. Miyako Chiyo ( # )
  12. Morano Emma ( # )
  13. Nagata Shizue ( # )
  14. Nakamura Iso ( # )
  15. Projetto-Frau Giuseppina ( # )
  16. Robucci Nargiso Maria Giuseppa ( # )
  17. Rudge Alida Grubba ( # )
  18. Tajima Nabi ( # )
  19. Vela-Rubio Ana ( # )
  20. Yukie Hino ( # )

ročník 2015/2016

  1. Baboul Eudoxie ( # )
  2. Brown Violet ( # )
  3. Dunlap Adele ( )
  4. Farrell Ethel ( )
  5. Gaudette Marie Josephine ( )
  6. Ishiguro Kiyoko ( )
  7. Jones Susannah Mushatt žolík ročníku ( # )
  8. Kageyama Matsuyo ( )
  9. Koide Yasutaro ( # )
  10. Michelson Goldie ( )
  11. Miyako Chiyo ( # )
  12. Morano Emma ( # )
  13. Otis Emma ( )
  14. Projetto-Frau Giuseppina ( # )
  15. Tajima Nabi ( # )
  16. Toyoda Mitsue ( )
  17. Vela-Rubio Ana ( # )
  18. Velasco Dominga ( # )
  19. Wheat Helen ( )
  20. Yorimitsu Toshie ( )

ročník 2014/2015

  1. Amaury Olympe ( # )
  2. Baboul Eudoxie ( # )
  3. Barwis Merle ( # )
  4. Brown Violet ( # )
  5. Clawson Ruby ( # )
  6. Cobb Blanch Arrington ( )
  7. Holland Ora ( # )
  8. Jones Susannah Mushatt ( # )
  9. Koide Yasutaro ( # )
  10. Lang Ethel ( # )
  11. Madigan Bernice ( # )
  12. Momoi Sakari ( # # )
  13. Morano Emma ( # )
  14. Rivera Antonia Gerena ( )
  15. Steinberg Goldie ( # )
  16. Stoehr Anna žolík ročníku ( # )
  17. Talley Jeralean ( )
  18. Thompson Opal ( # )
  19. Velasco Dominga ( # )
  20. Weaver Gertrude ( # )

ročník 2013/2014

  1. Barwis Merle ( # )
  2. Böhmová Božena ( # )
  3. Hlaváčová Jana ( # )
  4. Jones Grace Adelaide ( # )
  5. Kostelka Lubomír ( # )
  6. Kowalski Józef ( # # )
  7. Lang Ethel ( # )
  8. Madigan Bernice ( # )
  9. Machata Karol ( # )
  10. Mandela Nelson ( # # )
  11. Mixa Josef žolík ročníku ( # )
  12. Niederle Ivo ( # )
  13. Okawa Misawo ( # )
  14. Pucholt Vladimír ( # )
  15. Stoehr Anna ( # )
  16. Sudhakar Chaturvedi ( # )
  17. Talley Jeralean ( )
  18. Ťapák Martin ( # )
  19. Tříska Jan ( # )
  20. Vránová Alena ( )

ročník 2012/2013

  1. Barwis Merle ( # )
  2. Cooper Besse Berry ( # )
  3. Dauzat Eugénie žolík ročníku ( # )
  4. Jones Grace Adelaide ( # )
  5. Kimura Jiroemon ( # )
  6. Kowalski Józef ( # # )
  7. Kozak Evelyn ( # )
  8. Lang Ethel ( # )
  9. Madigan Bernice ( # )
  10. Manfredini Dina ( # # )
  11. Mexia Soledad ( # # )
  12. Okubo Koto ( # )
  13. Ono Hatsue ( # # )
  14. Rearden Mamie ( # )
  15. Redaelli-Granoli Maria ( # # )
  16. Richard Maria ( # # )
  17. Sisnett James ( # )
  18. Stoehr Anna ( # )
  19. Sudhakar Chaturvedi ( # )
  20. Thompson Elsie ( # # )

ročník 2011/2012

  1. Cliver Rose ( # # )
  2. Cooper Besse Berry ( # )
  3. Frederica Sagor Maas ( # )
  4. Goossenaerts Jan ( # )
  5. Green Florence ( # )
  6. Hasegawa Chiyono ( # )
  7. Hsu Chih Teresa ( # )
  8. Ising Jane ( # )
  9. Kimura Jiroemon žolík ročníku ( # )
  10. Kowalski Józef ( # # )
  11. Kozak Evelyn ( # )
  12. Kundor Wook ( # )
  13. Leila Denmark ( # )
  14. Manfredini Dina ( # # )
  15. Mexia Soledad ( # # )
  16. Narbonne Marcelle ( # )
  17. Nardari Stella ( # )
  18. Sisnett James ( # )
  19. Sudhakar Chaturvedi ( # )
  20. Wood Violet ( # )

ročník 2010/2011

  1. Blanchard Eugénie žolík ročníku ( # )
  2. Breuning Walter ( # )
  3. Buckles Frank ( # )
  4. Cliver Rose ( # # )
  5. Cooper Besse Berry ( # )
  6. Cuénod Hugues ( # )
  7. Frederica Sagor Maas ( # )
  8. Green Florence ( # )
  9. Hasegawa Chiyono ( # )
  10. Hsu Chih Teresa ( # )
  11. Choules Claude Stanley ( # )
  12. Ising Jane ( # )
  13. Kimura Jiroemon ( # )
  14. Kowalski Józef ( # # )
  15. Kundor Wook ( # )
  16. Leila Denmark ( # )
  17. Pizzinato Venere ( # )
  18. Roy Neuberger ( # )
  19. Sanborn Eunice ( # )
  20. Sudhakar Chaturvedi ( # )

ročník 2009/2010

  1. Abdelbaset Ali Mohmed Al Megrahi žolík ročníku ( # # )
  2. Andrée Peel ( # )
  3. Bei Shizhang ( # )
  4. Blanchard Eugénie ( # )
  5. Doris Eaton Travis ( # )
  6. Edward Fenlon ( # )
  7. Frederica Sagor Maas ( # )
  8. Garland Adair ( # )
  9. Hilliard Hudson ( # )
  10. Chinen Kama ( # )
  11. Kimura Jiroemon ( # )
  12. Leila Denmark ( # )
  13. Lossonczy Tamás ( # )
  14. Morris Neva ( # )
  15. Ray Mary Josephine ( # )
  16. Roy Neuberger ( # )
  17. Shiraishi Chiyo ( )
  18. Sudhakar Chaturvedi ( # )
  19. Thomas Olivia Patricia ( # )
  20. Zheng Ji ( # )

ročník 2008/2009

  1. Bilak Vasil ( # )
  2. Castro Fidel ( # # )
  3. dos Santos Maria de Jesus ( # )
  4. Douglas Kirk ( # )
  5. Galabru Michel ( # )
  6. Jakeš Milouš ( # )
  7. Kabátová Zita ( # )
  8. Kennedy Edward Moore ( )
  9. Kim Čong-il ( # )
  10. Lévi-Strauss Claude ( # )
  11. Lom Herbert ( # )
  12. Mandela Nelson ( # # )
  13. McNamara Robert Strange ( )
  14. Niemeyer Oscar ( # )
  15. Parker Edna ( )
  16. Šaron Ariel ( # # )
  17. Tanabe Tomoji žolík ročníku ( )
  18. Thatcher Margaret ( # )
  19. Vávra Otakar ( # )
  20. Winton Sir Nicholas George ( # )

ročník 2007/2008

  1. Bilak Vasil ( # )
  2. Branald Adolf ( # )
  3. Castro Fidel ( # # )
  4. Clarke Arthur C. ( # )
  5. dos Santos Maria de Jesus ( # )
  6. Douglas Kirk ( # )
  7. Galatíková Věra ( )
  8. Haničinec Petr ( )
  9. Hoffman Albert ( )
  10. Kabátová Zita ( # )
  11. Lévi-Strauss Claude ( # )
  12. Lom Herbert ( # )
  13. McNamara Robert Strange ( )
  14. Niemeyer Oscar ( # )
  15. Parker Edna ( )
  16. Solženicyn Alexander ( )
  17. Šaron Ariel ( # # )
  18. Tanabe Tomoji žolík ročníku ( )
  19. Vávra Otakar ( # )
  20. Winton Sir Nicholas George ( # )

ročník 2006/2007

  1. Ali Muhammad ( # # )
  2. Baťa Tomáš Jan ( # )
  3. Beneš Svatopluk ( # )
  4. bin Ládin Usáma ( # )
  5. Bolden Elizabeth ( # )
  6. Castro Fidel ( # # )
  7. Clarke Arthur C. ( # )
  8. del Toro Emiliano Mercado ( # )
  9. Fialová Květa ( # )
  10. Ford Gerald ( )
  11. Galatíková Věra ( )
  12. Hussein Saddam ( )
  13. Jelcin Boris ( )
  14. Lipský Lubomír ( # )
  15. Matuška Waldemar ( )
  16. Pinochet Augusto ( )
  17. Saudek Kája ( # )
  18. šajch Hasan Nasralláh ( # )
  19. Šaron Ariel žolík ročníku ( # # )
  20. Taylor Elizabeth ( # )

ročník 2005/2006

  1. al-Zarkáví Abú Musá ( # )
  2. Ali Muhammad ( # # )
  3. Basajev Šamil ( # # )
  4. Baťa Tomáš Jan ( # )
  5. Beneš Svatopluk ( # )
  6. bin Ládin Usáma ( # )
  7. Bush Sr. George Herbert Walker ( # )
  8. Castro Fidel ( # # )
  9. Clarke Arthur C. ( # )
  10. Fialová Květa ( # )
  11. Hussein Saddam žolík ročníku ( )
  12. Jelcin Boris ( )
  13. Kabátová Zita ( # )
  14. Lipský Lubomír ( # )
  15. Mandela Nelson ( # # )
  16. Matuška Waldemar ( )
  17. Pinochet Augusto ( )
  18. Samaranch Juan Antonio ( # # )
  19. Somr Josef ( # )
  20. Taylor Elizabeth ( # )

ročník 2004/2005

  1. Ali Muhammad ( # # )
  2. Arafat Jásir ( # )
  3. Baťa Tomáš Jan ( # )
  4. Beneš Svatopluk ( # )
  5. Castro Fidel ( # # )
  6. Clarke Arthur C. ( # )
  7. Fialová Květa ( # )
  8. Ford Gerald ( )
  9. Gorbačov Michail ( # )
  10. Hussein Saddam ( )
  11. Jan Pavel II. ( )
  12. Jelcin Boris ( )
  13. Kabátová Zita ( # )
  14. Kopřiva Luděk ( )
  15. Lipský Lubomír ( # )
  16. Pinochet Augusto ( )
  17. Taylor Elizabeth ( # )
  18. Wiesenthal Simon ( )
  19. Zázvorková Stella ( )

ročník 2003/2004

  1. Bilak Vasil ( # )
  2. Castro Fidel ( # # )
  3. Fialová Květa ( # )
  4. Havel Václav ( # )
  5. Hurník Ilja ( # )
  6. Jakeš Milouš ( # )
  7. Jan Pavel II. ( )
  8. Jelcin Boris ( )
  9. Jirotka Zdeněk ( # )
  10. Kachyňa Karel ( )
  11. Lenárt Josef ( )
  12. Lukavský Radovan ( )
  13. Mandela Nelson ( # # )
  14. Pinochet Augusto ( )
  15. Reagan Ronald ( )
  16. Růžičková Helena ( )
  17. Somr Josef ( # )
  18. Škvorecký Josef ( # )
  19. Štrougal Lubomír ( # )
  20. Zázvorková Stella ( )